Self Service - teraz Ty decydujesz jak i gdzie

Wspieramy dobór tras

Udzielamy niezbędnej wiedzy

Pomagamy w logistyce

Ubezpieczamy Wasz pobyt

Japonia to idealny kierunek dla każdego podróżnika. Niezależnie od tego, czy szukacie spokoju w ogrodzie zen, czy też gubicie się w hałaśliwym klubie nocnym w Tokio, skorzystajcie z naszej pomocy, szukając pomysłów i inspiracji na temat tego, co czyni niestandardową podróż po najlepszej drodze do odkrycia Krainy Wschodzącego Słońca.

Mamy propozycję dla bezkompromisowych wędrowców, którzy cenią sobie większą swobodę. To sposób podróżowania we własnym rytmie, bez przewodnika oraz z możliwością modyfikacji planów wycieczkowych. Jest to także najbardziej ekonomiczna forma zwiedzania.

Self Service - teraz Ty decydujesz jak i gdzie

Eksplorowanie kraju na własną rękę przybliży Cię do miejscowej społeczności, ukaże autentyczny kraj z zakamarkami, których nie dostrzeżesz z wycieczkowego autobusu. Jednak bariera językowe i kulturowa może to utrudnić. Szkoda byłoby ominąć wyjątkowy bar z najlepszym sushi, przegapić trening zawodników sumo czy nie odwiedzić popularnego wśród miejscowych outletu.

Podpowiemy Wam co warto zobaczyć, gdzie szukać wskazówek, gdzie się zatrzymać aby przenocować i najlepiej zjeść. Pomożemy zrealizować plan podróży tak aby nic w nim nie umknęło Waszej uwadze.

Pakiet obejmuje:

  • Mobilny w czasie rzeczywistym plan zwiedzania
  • Booking hoteli
  • Zestaw materiałów opisowych niezbędnych do zwiedzania
  • Logistyka i organizacja transportu
  • Travel Assistance Package - naszą pomoc przez 24H podczas Państwa pobytu w Japonii