Planujemy transport

Organizujemy zakwaterowanie

Dbamy o dietę

Poszerzamy horyzonty

Doskonały sposób na to, by pokazać swoim współpracownikom, jak ważna jest ich praca a Ty i Twoja firma doceniacie ich starania. My wiemy, że przygoda motywuje i skutecznie poszerza horyzonty. Do swoich zadań podchodzimy profesjonalnie planując przeloty, zakwaterowanie, wyżywienie i atrakcje, jakie czekają podróżników bo różnorodność Japonii jest ogromna, a jej poznawanie to niekończąca się przygoda.

Powierzając nam organizację wyjazdów integracyjnych masz pewność, że będzie to Twoja najlepsza inwestycja w budowanie i pogłębianie relacji lojalnych i zmotywowanych zespołów.

Incentive travel - podróże, które motywują

To podróże, których celem jest budowanie silnego zespołu, pogłębianie więzi między pracownikami oraz długotrwałe zmotywowanie grupy do wydajnej pracy. Forma niekonwencjonalnych szkoleń, aktywności angażujących zespół, wspólne przeżywanie wyjątkowych chwil w wyjątkowych miejscach skutecznie poprawia relacje w każdej firmie. To także forma nagrody lub dźwięczności w kierunku kluczowych klientów w celu umocnienia relacji.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów motywacyjnych, pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Każdy punkt wyjazdu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Polecamy także szkolenia w Japonii z zakresu:

  • Obsługi klienta
  • Kaizen
  • Lean management
  • Filozofia perfekcji